З нагоди Дня Волі в Білорусі у Києві зібрали роботи білоруських митців

В четвер, 25 березня, у День волі в Білорусі в Мистецькому арсеналі стартує масштабна виставка сучасного білоруського мистецтва “Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив”. Однак, через посилення карантинних обмежень у Києві, виставка відкриється для відвідувачів після 9 квітня. Наразі організатори готують насичену онлайн-програму. Про це повідомляється на сайті Мистецького арсеналу.

Виставка представляє зріз сучасного білоруського мистецтва, яке створює та проявляє актуальні форми взаємодії, опору, колективності й майбутнього, яка практикується вже сьогодні – кожний день.

“Кожны дзень” – це гасло, яке скандують протестувальники в Білорусі з початку серпня 2020 року, підкреслюючи тривалість і ритм спротиву, підтримуючи впевненість, що протест продовжиться завтра, що він не закінчиться.

Виставковий проект, що розгорнувся на 4000 кв. м. Мистецького арсеналу, розповість відвідувачам історію протесту та феномену солідарності в Білорусі. Свої роботи в експозиції представлять майже півсотні білоруських митців.

Джерело: “Дзеркало тижня”