В столиці працює виставка найяскравіших вражень з усього світу

Біля Арки дружби народів у Києві у суботу відкрилась неймовірна виставка “Вражаріум”, яка дає можливість відвідати туристичні локації найрізноманітніших країн і відчути враження від мандрівки, не залишаючи свого міста: піднятись на Еверест разом з альпіністом Джоном Гріффітом, обрати музику, яку зіграють вуличні музики Парижа, повечеряти на $1000 у нью-йоркському ресторані та побачити Бангкок з човна, мототаксі або тук-тука. І це ще не все!

У двох морських контейнерах, у який вміщається виставка, зібрано понад 40 інтерактивів та 6 VR-станцій.

Що варто зробити у “Вражаріум”:

  • Пережити враження у VR. В окулярах віртуальної реальності можна піднятися на Еверест, опинитися на шоу Cirque du Soleil та вирушити на африканське сафарі, щоб зустрітися з левами та слонами.
  • Зазирнути до туристичних столиць світу. За допомогою понад 40 інтерактивів можна побачити світлове шоу на Нотр-Дам де Парі, обрати маршрут нью-йоркського таксі, опинитися на карнавалі в Ріо та зазирнути на ринки тайської столиці.
  • Опинитися в марокканському місті. У другому контейнері відвідувачі перенесуться на вулицю блакитного міста Шефшауена, почують віддалений шум базару, роздивляться деталі місцевого побуту і відчути аромат африканських спецій.
  • Доторкнутися до дикої природи: роздивитись у біноклі краєвиди Великого каньйону США та солончаки Болівії, північне сяйво, кольором якого можна керувати, сфотографуватися з рафлезією — найбільшою квіткою у світі, а також випробувати інші інтерактиви з усіх континентів.

Виставку можна відвідати до 4 вересня у будні з 16:00 до 21:00 та у вихідні — з 10:00 до 21:00. Вхід вільний за реєстрацією на локації.

Окрім столиці, вона побуває в  Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі.

Джерело: “Великий Київ”