В Києві на Baby Expo представлять широкий асортимент товарів для дітей

З 22 по 25 березня в Міжнародному виставочному центрі пройде 20-й форум товарів для дітей Baby Expo 2016. В ньому візьмуть участь понад 200 компаній, які представлять товари для дітей вітчизняних виробників і відомих світових брендів.

Форум BABY EXPO об’єднує три профільні виставки:

  • BABY Fashion – виставка дитячої моди;
  • BABY Toys – виставка ігор, іграшок, товарів для дозвілля та відпочинку;
  • BABY & Mother Health – виставка товарів для немовлят і майбутніх мам.

Основна мета BABY & Mother Health – безпека і здоров’я малюка і мами. Тут будуть представлені товари, завдяки яким батьківські клопоти стають менш обтяжливими: товари для догляду за новонародженими, підгузки, аксесуари для годування, постіль, одяг для немовлят, дитячі меблі, коляски та автокрісла, гігієнічні засоби та багато іншого.

Виставка BABY Toys презентує новинки ігрової продукції. «Розвивайся і фантазуй!» – ось її гасло. На виставці демонструватимуть різноманіття іграшок для дітей різного віку, а також товари для творчості, хобі, активного відпочинку і спорту.

В рамках виставки ось уже 13 років проходить Національний конкурс «Краща іграшка», участь в якому беруть кращі зразки вітчизняної ігрової продукції. Урочисте нагородження переможців відбудеться в третій день виставки, а іграшки-переможці будуть демонструватися на спеціальному демостенді в виставковому холі.

На виставці дитячої моди BABY Fashion будуть представлені нові колекції дитячого одягу і взуття сезонів «Весна-Літо 2016», «Осінь-Зима 2016/17» українського та іноземного виробництва. Особливість весняної BABY Fashion – демонстрація широкого асортименту шкільної форми. Традиційно в її рамках пройде конкурс «Шкільна форма-2016». Моделі оцінюються професійним журі, що складається з представників Управління освіти районних в м. Києві державних адміністрацій, батьківських та учнівських комітетів. Демонстраційні покази зразків шкільної форми заплановані на 23 березня, але в шоу-румі – нововведення цього року – зразки шкільної форми будуть демонструватися з 22 по 24 березня.

22 і 23 березня в рамках виставки буде проходити Fashion Show – демонстраційні покази модного дитячого одягу. На Fashion Show демонструються промислові та авторські колекції дитячого одягу і аксесуарів.

Програма виставки.

Baby Expo 2016
Коли: 22-24 березня з 10.00 до 17.00, 25 березня з 10.00 до 14.00
Де: МВЦ, Броварський проспект, 15
Вхід вільний, запрошення можна отримати, зареєструвавшись на сайті.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply