Україна приєдналась до заяви Євросоюзу щодо виборів у Білорусі

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що Україна приєдналася до заяви Європейського Союзу, яка характеризує нещодавні вибори в Білорусі як такі, що не відповідали міжнародним стандартам.

Про це повідомляє “Європейська правда“.

“За останні три тижні була оприлюднена одна декларація ЄС (11 серпня цього року), відкрита до приєднання третіх країн: “Білорусь: Декларація Високого представника із закордонних справ і безпекової політики від імені ЄС стосовно виборів президента”. Україна приєдналася до зазначеної декларації” – повідомили в МЗС.

Європейський союз у своїй закликав білоруську владу “негайно і беззастережно звільнити всіх затриманих”, нагадуючи, що виборчий процес не відповідав міжнародним стандартам, очікуваним від держави-члена ОБСЄ.

У заяві йдеться про можливість запровадження санкцій щодо осіб, відповідальних за насильство, необґрунтовані арешти та фальсифікацію результатів виборів.

“Європейський союз буде і надалі підтримувати демократичну, незалежну, суверенну, процвітаючу і стабільну Білорусь”, – йдеться в заяві.

Джерело: https://prm.ua/ukrayina-priyednalas-do-zayavi-yevrosoyuzu-shhodo-viboriv-u-bilorusi/