У лікарні, яку обстріляли окупанти, помер пацієнт

На Донеччині у лікарні, яку російські окупанти накрили з артилерії 5 травня, помер пацієнт з COVID-19. Припускають, що це сталося через стрес від обстрілу.

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на ТСН.

“Після обстрілу, ймовірно, через хвилювання і стрес, помер один з пацієнтів, який тяжко хворів на коронавірус”, – йдеться у повідомленні.

Повдіомляється, що одна 120-мм міна, яку випустили російські окупнати, вибухнула між корпусами лікарні, ближче до адміністративно-господарської будівлі і навпроти терапевтичного відділення, в якому більша частина пацієнтів – хворі на коронавірус.

“До вечора вівторка в палатах на лікарняних ліжках із кисневими масками на обличчях знаходилося 38 хворих і медперсонал. Загалом, в двох корпусах було близько 60 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у двоповерховій будівлі, з боку де впала міна, навколо ганку, вибуховою хвилею вибило стекла, о сколками, як бритвою скосило дерева. Частина уламків побила цегляні стіни. В машині невідкладної медичної допомоги розбите скло.

Нагадаємо, що в Красногорівці на прифронтовій Донеччині вночі 4 травня російські окупанти влаштували артилерійський обстріл, під час якого снаряд влучив у місцеву лікарню, де перебувають хворі на коронавірус.