У Києві запровадять європейські стандарти надання соціальних послуг

У Києві запровадять європейські стандарти надання соціальних послуг за участю інституцій громадянського суспільства. Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримав ініціативу Департаменту суспільних комунікацій КМДА щодо реалізації пілотного проекту «Вдосконалення доступу для організацій громадянського суспільства в Україні до надання соціальних послуг» (реєстраційний номер проекту № 3200327).

За словами директора Департаменту суспільних комунікацій Марини Хонди, основне завдання проекту – створити механізми, які дозволять громадським організаціям отримувати бюджетні кошти для виконання соціальних замовлень.

Столична влада сприймає громадянське суспільство як рівного партнера в системі організації та надання соціальних послуг. Ми переконали партнерів ОБСЄ в тому, що столичні ОГС готові взяти на себе частину повноважень у соціальній сфері, а влада – забезпечити фінансові ресурси. Адже головна мета реформування системи надання соціальних послуг, щоб людина не залишалася наодинці зі своєю проблемою, – сказала вона.

Наразі триває напрацювання механізмів і підготовка нормативно-правової бази для забезпечення ефективного та прозорого процесу соціального замовлення за бюджетні кошти.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply