Микола Томенко: “олімпійський терористичний комітет росії кинув виклик всьому спортивному світу”

Днями Олімпійський комітет Росії прийняв до свого складу так звані «комітети ЛНР, ДНР, Запорізької та Херсонської областей»?!

Назвати це порушенням ВСІХ існуючих приписів олімпійського антивоєнного руху – не сказати нічого! От вам і «спорт вне политики» від путінської росії.

Як на мене, то й для очільника МОК Томаса Баха, якого у свій час Bild назвав «пуделем Путіна», мовчанка щодо такого нахабного російського цинізму ОКР буде неприпустимим!

Але для того, щоб засіданні МОК у Мумбаї 15-17 жовтня 2023 року було ухвалено рішення про повний недопуск росіян на Олімпіаду-2024 в Парижі, потрібно й спортивним українським інститутам не мовчати.

Досі не знайшов відповідної заяви НОК України й не побачив засудження останнього рішення країни-агресора і терориста від нашого представника в керівництві МОК Сергія Бубки!

Переконаний, що після безпрецедентної дії Олімпійського комітету росії щодо включення до свого складу представників терористичних організацій «ЛНР і ДНР» та адміністрацій тимчасово окупованих територій Запорізької і Херсонської областей, МОК зобовʼязаний заборонити росіянам, навіть у нейтральному статусі, брати участь у олімпіаді як світовому спортивному форумі миру!