Може обвалитись будь-якої миті: киян вразили жахливим станом мосту Метро

Київський міст Метро, попри нещодавній ремонт, перебуває у аварійному стані.

У минулому році його активно ремонтували: перекладали асфальт, фарбували огорожі і навіть виділили 12 млн грн на нову підсвітку, написав у Facebook київський блогер і активіст Дмитро Макагон, повідомляє “Народна Правда“.

Проте ремонтники залишили поза увагою головні проблеми мосту – опори і несучі конструкції, які перебувають у аварійному стані. Арматура давно проржавіла, а бетон обсипається шматками.

Какой мост устанет следующим?В прошлом году активно ремонтировали мост Метро: перекладывали асфальт, латали дыры, ограж…

Опубліковано Dmytro Makahon 29 січня 2018 р.

Нагадаємо, у Київській державній адміністрації провели обстеження руслових опор під восьми мостами через Дніпро. Це потрібно для недопущення аварійних ситуацій на мостах. Після обстеження фахівці обіцяли зміцнити мости. Йдеться про Московський міст, міст Метро, міст імені Патона, Південний мостовий перехід, міст на вході в Гавань, автодорожню частину моста залізнично-автомобільного мостового переходу, міст через Русанівський канал, парковий пішохідний міст через Дніпро на Труханів острів.

https://narodna-pravda.ua/2018/01/30/mozhe-obvalytys-bud-yakoyi-myti-kyyan-vrazyly-zhahlyvym-stanom-mostu-metro/