Медики вийшли на протест через масові скорочення

Лікарі КП “Психіатрія” вийшли на масовий протест. Через другий етап медреформи в лікарні можуть скоротити майже третину персоналу.

У Києві 27 квітня медичні працівники клінічної лікарні “Психіатрія” вийшли на акцію протесту. Після введення другого етапу медреформи скоротилося фінансування, звільнення загрожує майже третині співробітників.

Медики розповіли, що в поточному році було отримано 69 млн грн замість необхідних 120 млн грн, через це будуть скорочені 450 співробітників з 1400 працівників для того, щоб інші отримували хоча б мінімальну зарплату. Це знищить психіатричну лікарню.

На своїй сторінці у Facebook лікар-психіатр клініки “Психіатрія” Наталія Стрімовська повідомила, що їм у четвер оголосили, що всі підзаробітки і зовнішні сумісництва з персоналу знімають. А перед Великоднем видали аванс у розмірі 1500 грн. Після Великодня медикам повідомили, що вони повинні підписати указ, що готові працювати за мінімальний оклад. У випадку Стрімовської це 3,8 тисячі грн.

Медики зазначають, що “Психіатрія” розрахована на тисячу пацієнтів, але щороку в ній лікуються близько 10 тисяч чоловік. Стрімовська розповіла, що за останній рік ліжка у відділенні гострих психозів лікарні заповнені на 99%.

Джерело: https://aspi.com.ua/news/kiiv/medreforma-u-dii-mediki-psikhlikarni-v-kievi-viyshli-na-protest-cherez-masovi