Ініціативна група “Хто замовив Катю Гандзюк?” звернулась до кандидатів у президенти України

На сторінці ініціативи у фейсбук опубліковане звернення та заява про те, що члени ініціативи продовжують боротьбу з вертикаллю влади, яка підтримує вбивць.

“Для нас неважливо, яке обличчя та ім’я матиме ця вертикаль. Весь світ знатиме про подробиці цього вбивства, про відсутність слідства, безпорадність прокурорів і Президента, в якого немає волі покарати вбивць.

Ми впевнені в тому, що наша боротьба матиме наслідки в майбутньому. Ми стаємо сильнішими, гуртуємося навколо справжніх цінностей, вчимося захищати себе і один одного. Ми вчимо все суспільство говорити правду і вимагати справедливості. Але навіть це зараз для нас не головне. Головне, щоб всі вбивці Катерини Гандзюк були покарані максимально суворо і справедливо.

Ми хочемо наголосити на тому, що нікого з нас не цікавлять державні посади, списки на майбутні парламентські або місцеві вибори, гроші чи нагороди. Ми відкриті для особистого спілкування і радо зустрінемося з усіма реальними кандидатами в Президенти, якщо їм потрібна додаткова інформація в цій справі”, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що у замовленні вбивства Катерини Гандзюк підозрюють голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера, голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука.

http://most.ks.ua/news/type/1/url/initsiativna_grupa_hto_zamoviv_katju_gandzjuk_zvernulas_do_kandidativ_u_prezidenti_ukrajini