Dev Visnyk
  • Головна
  • Новини
    • Політика
    • Економіка
    • Суспільство
    • Світ
    • Спорт
    • Культура
  • Цікаво знати
  • Політика
  • Наше місто
  • Контакти
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
  • Головна
  • Новини
    • Політика
    • Економіка
    • Суспільство
    • Світ
    • Спорт
    • Культура
  • Цікаво знати
  • Політика
  • Наше місто
  • Контакти
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
Visnyk
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
Головна Наше місто

Київ залишився з одним сміттєзвалищем: суд закрив Полігон №6

21.07.2025
в Наше місто
0

У Києві припинив роботу Полігон великогабаритних та будівельних відходів №6, розташований у Голосіївському районі. Відповідне рішення було прийняте судом у межах кримінального провадження щодо можливих порушень із боку компаній-операторів. Вивезення сміття на полігон зупинили з 15 липня. Про це повідомили журналісти видання «Інформатор Київ» із посиланням на документи ПрАТ «Київспецтранс» та коментарі представників органів влади.

Вам також може сподобатися

«Київ пам’ятає. Київ чекає»: на Подолі пройшла масштабна акція на підтримку полонених цивільних українців

У Подільському районі передали державні нагороди родинам полеглих Героїв

Києве мій!

Як стало відомо, розслідування, яке триває ще з 2021 року, стосується ймовірного шахрайства та самовільного зайняття землі компаніями, пов’язаними з експлуатацією полігону. Загальні збитки, за даними прокуратури, оцінюються у понад 2,5 млрд гривень. Частина земель полігону, за даними Держекоінспекції, належить до територій житлової забудови.

Хоча Полігон №6 був технічно менш потужним за Підгірцівський (№5), він мав стратегічне значення для Києва. Саме туди вивозили будівельні відходи, що утворювались після ракетних обстрілів столиці. Наприклад, лише після удару по Святошинському району у квітні 2025 року на полігон доставили понад 150 вантажівок уламків за півтори доби.

Місцеві мешканці Голосіївського району ще у 2017 році вимагали закриття полігону, скаржачись на сморід, пожежі, руйнування дороги та неконтрольоване звезення побутових відходів, попри формальну заборону. У КМДА та компанії «Київспецтранс» запевняли, що полігон приймає лише інертні, неорганічні відходи.

Закриття шостого полігону створює ризики для перевантаження Підгірцівського полігону №5, який уже зараз працює з перевищенням проєктних потужностей і потребує оновлення інфраструктури.

Джерело: “Київщина 24/7”

Рекомендовано для вас

«Київ пам’ятає. Київ чекає»: на Подолі пройшла масштабна акція на підтримку полонених цивільних українців

«Київ пам’ятає. Київ чекає»: на Подолі пройшла масштабна акція на підтримку полонених цивільних українців

У самому серці столиці, на Подолі, відбулася щемлива та надзвичайно важлива акція. Кияни, громадські активісти та родичі бранців зібралися разом, щоб нагадати світові про тисячі українських цивільних, яких...

Читати щеDetails

У Подільському районі передали державні нагороди родинам полеглих Героїв

У Подільському районі передали державні нагороди родинам полеглих Героїв

У кінотеатрі «Жовтень» відбулася церемонія вручення державних нагород сім’ям українських військовослужбовців, які віддали життя за незалежність України. Ордени та медалі родичам загиблих захисників передали Голова Подільської РДА Володимир...

Читати щеDetails

Києве мій!

Києве мій!

У день рідного міста, де я народився і виріс, у памʼяті спливають визначальні години й дні його оборони на межі зими і весни 2022-го. Тоді наша столиця стала...

Читати щеDetails

Подільський район інтегрується у цифрову екосистему «Захист+»: як це змінить підтримку ветеранів

Подільський район інтегрується у цифрову екосистему «Захист+»: як це змінить підтримку ветеранів

Створення безбар’єрного, справедливого та сприятливого середовища для українських захисників і захисниць – це довгостроковий марафон, який вимагає консолідації зусиль усіх рівнів влади, громадянського суспільства та приватного сектору. Важливим...

Читати щеDetails

Подільська РДА обʼєднала зусилля з громадським сектором

Подільська РДА обʼєднала зусилля з громадським сектором

Сучасна війна перетворила тилові міста на простір щоденної боротьби за людські долі. Ті, кого ми звикли називати соціальними працівниками, сьогодні фактично тримають внутрішній «соціальний фронт». Вони першими приймають...

Читати щеDetails

Пов'язані новини

Оновлена щотижнева інфографіка про збитки, завдані довкіллю внаслідок збройної агресії рф

Держекоінспекція повідомляє

На кожну повернуту в бюджет країни гривню НАБУ витратило 12, – експерт запропонував розформувати неефективне НАБУ

Перший в області штучний інтелект для ендоскопії: Валерій Дубіль і БФ молодіжної ініціативи «Надія» передали сучасне обладнання на Харківщину

Шукати за категорією

  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Війна
  • Екологія
  • Економіка
  • Здоров'я
  • Культура
  • Наше місто
  • Політика
  • Політика
  • Світ
  • Спорт
  • Суспільство
  • Цікаво знати
Facebook
Вісник Києва

Головний редактор:
Павло Аніськович

  • Пошта: shevch2006@gmail.com

ПОШУК ЗА КАТЕГОРІЯМИ

  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Війна
  • Екологія
  • Економіка
  • Здоров'я
  • Культура
  • Наше місто
  • Політика
  • Політика
  • Світ
  • Спорт
  • Суспільство
  • Цікаво знати
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
  • Головна
  • Новини
    • Політика
    • Економіка
    • Суспільство
    • Світ
    • Спорт
    • Культура
  • Цікаво знати
  • Політика
  • Наше місто
  • Контакти

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?