Dev Visnyk
  • Головна
  • Новини
    • Політика
    • Економіка
    • Суспільство
    • Світ
    • Спорт
    • Культура
  • Цікаво знати
  • Політика
  • Наше місто
  • Контакти
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
  • Головна
  • Новини
    • Політика
    • Економіка
    • Суспільство
    • Світ
    • Спорт
    • Культура
  • Цікаво знати
  • Політика
  • Наше місто
  • Контакти
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
Visnyk
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
Головна Наше місто

Чи потрібно у Києві копати вигрібні ями: «Київводоканал» пояснив ситуацію

04.02.2026
в Наше місто
0
Чи потрібно у Києві копати вигрібні ями: «Київводоканал» пояснив ситуацію

Київські комунальники прокоментували публікації у ЗМІ та соцмережах про те, що каналізаційні мережі можуть замерзнути, тому нібито потрібно масово облаштовувати вигрібні ями та вуличні туалети. 

Вам також може сподобатися

У Подільському районі передали державні нагороди родинам полеглих Героїв

Києве мій!

Подільський район інтегрується у цифрову екосистему «Захист+»: як це змінить підтримку ветеранів

Фахівці підприємства “Київводоканал” запевняють, що каналізаційні труби, які вони обслуговують, прокладені глибше рівня промерзання ґрунту. 

“Стічні води мають плюсову температуру і постійно рухаються — тому замерзнути такі мережі не можуть. Також важливе уточнення, про яке часто забувають: труби, які йдуть безпосередньо від будинку до першого каналізаційного колодязя, належать до внутрішньобудинкових систем. Їхній стан і обслуговування — відповідальність балансоутримувачів будинків, а не Київводоканалу”, — наголосили комунальники.

“Київводоканал” також запевняє, що у мікрорайоні Троєщина та загалом у Києві каналізаційні мережі працюють стабільно, у штатному режимі й забезпечують безперервне водовідведення, зокрема і під час відключень електроенергії. 

“Наразі випадків повного або часткового замерзання каналізаційних труб не зафіксовано. Ідея облаштування тимчасових вуличних туалетів чи вигрібних ям не є доцільною і не має під собою реальних підстав. Просимо довіряти офіційній інформації та не піддаватися паніці. Ми постійно контролюємо роботу мереж і інформуємо про реальний стан справ”, — йдеться у заяві.

Джерело: “Економічні новини”

Рекомендовано для вас

У Подільському районі передали державні нагороди родинам полеглих Героїв

У Подільському районі передали державні нагороди родинам полеглих Героїв

У кінотеатрі «Жовтень» відбулася церемонія вручення державних нагород сім’ям українських військовослужбовців, які віддали життя за незалежність України. Ордени та медалі родичам загиблих захисників передали Голова Подільської РДА Володимир...

Читати щеDetails

Києве мій!

Києве мій!

У день рідного міста, де я народився і виріс, у памʼяті спливають визначальні години й дні його оборони на межі зими і весни 2022-го. Тоді наша столиця стала...

Читати щеDetails

Подільський район інтегрується у цифрову екосистему «Захист+»: як це змінить підтримку ветеранів

Подільський район інтегрується у цифрову екосистему «Захист+»: як це змінить підтримку ветеранів

Створення безбар’єрного, справедливого та сприятливого середовища для українських захисників і захисниць – це довгостроковий марафон, який вимагає консолідації зусиль усіх рівнів влади, громадянського суспільства та приватного сектору. Важливим...

Читати щеDetails

Подільська РДА обʼєднала зусилля з громадським сектором

Подільська РДА обʼєднала зусилля з громадським сектором

Сучасна війна перетворила тилові міста на простір щоденної боротьби за людські долі. Ті, кого ми звикли називати соціальними працівниками, сьогодні фактично тримають внутрішній «соціальний фронт». Вони першими приймають...

Читати щеDetails

День музеїв на Подолі

День музеїв на Подолі

Кожне місто має свій капілярний маршут пам’яті, але на Подолі він особливий. Тут історія не лежить під склом – вона дихає крізь старовинну цеглу, стікає бруківкою Андріївського узвозу...

Читати щеDetails

Пов'язані новини

Ворожа атака на Київ: ракета була північнокорейська

ЦСП “Омега”: Наша боротьба триває. І останнє слово — за нами

ЦСП “Омега”: Наша боротьба триває. І останнє слово — за нами

Обстріл 1 січня лише підкреслює потребу безупинно підтримувати Україну, – міністр оборони Нідерландів

Шукати за категорією

  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Війна
  • Екологія
  • Економіка
  • Здоров'я
  • Культура
  • Наше місто
  • Політика
  • Політика
  • Світ
  • Спорт
  • Суспільство
  • Цікаво знати
Facebook
Вісник Києва

Головний редактор:
Павло Аніськович

  • Пошта: shevch2006@gmail.com

ПОШУК ЗА КАТЕГОРІЯМИ

  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Війна
  • Екологія
  • Економіка
  • Здоров'я
  • Культура
  • Наше місто
  • Політика
  • Політика
  • Світ
  • Спорт
  • Суспільство
  • Цікаво знати
Нічого не знайдено
Переглянути всі результати
  • Головна
  • Новини
    • Політика
    • Економіка
    • Суспільство
    • Світ
    • Спорт
    • Культура
  • Цікаво знати
  • Політика
  • Наше місто
  • Контакти

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?