Звітувати не треба?

Звільнених 3 листопада міністрів просили не приходити до Верховної Ради зі звітом, щоб вони не відволікали народних депутатів від порядку денного.

Про це в кулуарах парламенту заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Він, зокрема, зізнався, що особисто звертався до колишніх членів уряду з відповідним проханням.

Ми попросили їх не приходити зі звітом. Я особисто просив, тому що не встигаю провести всі законопроєкти, які наразі є на порядку денному. Якщо буде додатково на кожного (міністра) година, то ми вже посипалися б по строках“, – сказав Арахамія.

За його словами, політичну відповідальність за діяльність міністрів несе партія.

З п’ятьох міністрів, яких звільнили з посад, у парламенті був присутній колишній віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков. Лише він відповів на кілька питань нардепів.

Кадрові перестановки в Кабміні

У середу, 3 листопада, Верховна Рада відправила у відставку одразу п’ятьох міністрів: міністра екології Романа Абрамовського, економіки Олексія Любченка, реінтеграції і тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, оборони Андрія Тарана і стратегічної промисловості Олега Уруського.
Президент Володимир Зеленський подав кандидатуру Резнікова на пост міністра оборони.

Кабмін вчора також займався кадровими питаннями. Зокрема, тимчасове виконання обов’язків міністра захисту довкілля та природних ресурсів було покладено на Руслана Стрільця.

Джерело: “Великий Київ”