Зустріч у Джідді завершилася без підсумкової декларації

У Джідді (Саудівська Аравія) відбулася зустріч представників лідерів понад 40 держав, які обговорювали Формулу мир, запропоновану президентом України Володимиром Зеленським.

“Жодних заключних слів, тільки обережно позитивні сигнали з Китаю. Бразилія хоче включити Росію”, – пише німецьке видання Der Spiegel.

Видання зазначає з посиланням на європейські дипломатичні кола, що досягнуто згоди щодо центральних пунктів мирного рішення, таких як “територіальна цілісність та суверенітет” України. Проте остаточної заяви за підсумками зустрічі не було.

Серед країн-учасниць були західні країни, такі як США та Німеччина, а також країни, що розвиваються, такі як Китай, Індія та Південна Африка, а також країни, що розвиваються.

Переговори проходили без участі держави-терориста Росії, яка розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

“Китай “активно” брав участь і висловлював “позитивні” погляди на можливу подальшу зустріч такого роду”, – йдеться у матеріалі.

Нагадуємо, що ЗМІ підбили підсумки першого дня переговорів у Саудівській Аравії щодо Формули світу Зеленського.

Також в Офісі президента заявили, що досягли певних результатів, а зустріч у Джідді стала кроком до практичної реалізації мирних ініціатив , запропонованих Україною.

Джерело: “Хвиля”