Зірвати надання Україні військової допомоги зі США неможливо – радник Байдена

Навіть якщо війська РФ зможуть завдати удару по будь-яким вантажам на території України, то це не призведе до зриву військової допомоги зі США. Адже логістика постачання зброї налагоджена так, що її неможливо перервати.

Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван, коментуючи заяви Міноборони РФ про нібито знищену в Україні партію зброї з США і Європи.

Салліван зауважив, що у нього немає підтверджуючої інформації з цього питання. “Але у нас різноманітні і стійкі ланцюжки постачання зброї в Україну”, – зазначив він.

За словами радника президента США, навіть якщо росіяни зможуть відстежити і завдати удару по будь-яких вантажах на території України, то це не призведе до зриву наданої США військової допомоги.

Нагадаємо, у пакет військової допомоги США Україні на $100 млн, про який було оголошено 19 травня, входять гаубиці, протиартилерійські радари, запчастини та додаткове польове обладнання.

Крім того, у рамках нового пакету допомоги від США на 40 мільярдів доларів Україна може отримати зенітні ракетні комплекси Patriot. Відповідне рішення схвалив Сенат 19 травня.

Як повідомляв “Прямий”, за майже три місяці війни Російська Федерація не досягла жодної з оголошених на початку вторгнення цілей. Тому відлік часу до повної поразки Росії стартував – росіяни втратять можливість воювати до кінця літа.

До слова, Україна випередила Єгипет та Ізраїль і стала найбільшим отримувачем військової допомоги від США. Лише з початку повномасштабного російського вторгнення, обсяг американської допомоги Україні склав 3,8 мільярдів доларів.

Джерело: “Прямий”