Живодера Святогора подали у розшук

Живодера Олексія Святогора оголосили в розшук на початку червня. Ця інформація з’явилася на сайті МВС після численних пікетів прокуратури активістами та зоозахисниками.

“Довгих 4 роки ми боролися з бездіяльністю влади та кришуванням цього покидька. Десятки мітингів та акцій протесту… влітку в спеку і взимку, коли пальці відмерзали. І нарешті, під натиском суспільства та колосальної роботи зі збору інформації нашими дівчатами Влади Стефановоїта Юлії Каденцевої, головний прокурор Києва підписав підозру Святогору за ст.300 ч.2 ККУ та ст.300 ч. 3, що передбачає до 5 років позбавлення волі”, – повідомляє зоозахисниця Юлія Петренко.

❗️ЖИВОДЕР СВЯТОГОР ОБЪЯВЛЕН В РОЗЫСК❗️Долгих 4 года, мы добивались наказания для самого беспощадного убийцы животных,…

Опубліковано Юлією Петренко 7 червня 2018 р.

“По Святогору правоохоронці неодноразово відкривали провадження по ст. 290 – жорстоке поводження з тваринами, але прямих доказів не було і справи закривали. Потім ми все ж добилися відкриття провадження за ст. 300 – пропаганда насилля та жорстого поводження з тваринами. Прокуратурі було передано більше 10 сюжетів з його виступами, де він навіть називає назву отрути, якою труїть тварин. Попри відкрите провадження три дні тому Святогор опублікував в ютубі інтерв’ю, де вчергове розповідав як труїти собак і лише сьогодні під нашим тиском інформація про його розшук була оприлюднена на сайті МВС”, – розповідає зоозахисниця Влада Стефанова.

Про жорстокість Святогора та популяризацію насилля та жорстокого поводження з тваринами знають за межами України. Зоозахисники з різних країн світу навіть записали звернення до Петра Порошенка з проханням зупинити дії догхантера Святогора.

Нагадаємо, у квітні активісти та зоозахисники пікетували прокуратуру й вимагали притягнути до відповідальності живодерів Святогора та самопроголошеного голову КоцюбинськогоМиколу Єременка, який зізнався, що труїв собак.

16 травня у середу Єременко та живодер Олексій Святогор провели конференцію в УНІАНспільно з мешканцем Ірпеня Євгеном Мельничуком, якого прокуратура підозрює в хабарництві. Останній зараз перебуває в СІЗО й може вийти, якщо внесуть заставу урозмірі 200 000 грн. Єременко вніс заставу і зараз перебуває на волі.

http://kotsubynske.com.ua/2018/06/07/podilnyk-deputata-eremenka-zhyvoder-svyatohor-v-rozshuku/