Жити, дихати скоро теж можна буде у розстрочку?

Виходячи з того, що за тепло й гарячу воду відтепер можна сплачувати у розстрочку, можна зробити висновок, що на відміну від позитивних меседжів уряду Гройсмана про здобутки й перспективи, рівень життя українців продовжує знижуватися.

Так вважає політолог, громадський діяч Олександр Федоренко, коментуючи нововведення Кабінету міністрів щодо можливості громадянам, які не отримують житлові субсидії, платити за житлово-комунальних послуги в розстрочку. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 19 жовтня.

« Відтак, уряд фактично розписався у своїй незграбній політиці, та реформах, які не є прогресивними. Люди у розстрочку вимушені сплачуватимуть за комунальні послуги, більшість з яких навіть не відповідає необхідному рівню якості, через низький рівень зарплат та високі тарифи. Виходить, що досить скоро, багатьом українцям влада запропонує жити та дихати у розстрочку? Щонайменше, це зневага по відношенню до людей», – вважає Олександр Федоренко.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Кабміну, споживач повинен написати заяву та отримати розстрочку. Ця можливість буде введена для тих громадян, які не отримують субсидії. Тоді споживач може отримати розстрочку і в місяць звернення повинен сплатити 50% рахунку, а іншу частину необхідно буде оплатити рівномірно протягом квітня-вересня наступного року, до початку наступного опалювального сезону.