Життя на Землі погубить сонячна радіація

Співробітники національного космічного агентства США (NASA) змогли розрахувати точну дату, коли все живе на Землі перестане існувати. Щоб з’ясувати, коли життя на планеті обірветься, була розроблена масштабна комп’ютерна модель. Результати були перевірені кілька тисяч разів.

Експерти вважають, що життя на Землі погубить сонячна радіація, яка знищить атмосферу планети. Створювати комп’ютерну модель потрібно виключно з тієї причини, що до реальності ці скорботні події не мають ніякого відношення. Комп’ютери врахували кілька десятків тисяч параметрів. Розроблену модель запустили понад 400 000 разів, а тому результати розрахунку дати знищення життя на Землі можна назвати точними.

Так вдалося з’ясувати, що останнім роком в житті планети стане 1 000 002 021-ий. Якщо вірити комп’ютеру, то в далекому майбутньому дезоксігенація (дефіцит кисню) досягне пікової позначки. При цьому вчені помітили, що ця дата не остаточна. Велика ймовірність того, що вона може зміститися в сторону зменшення. Але навіть в цьому випадку у людства залишився як мінімум 1 мільярд років, щоб знайти новий притулок у всесвіті.

Джерело: Lenta.ua