Жителі Нової Зеландії створили острів, щоб обійти заборону на вживання алкоголю на пляжі

Жителі півострова Коромандел на півночі Нової Зеландії побудували невеликий острів у прибережних водах, щоб обійти заборону на вживання алкоголю у громадських місцях у новорічну ніч, пише новозеландське видання Stuff.co.nz.

За порушення “сухого закону” на пляжі новозеландців могли оштрафувати або заарештувати. Тому вдень 31 грудня група людей почала зводити острівець в гирлі річки Тейруа. Вони встановили на “острові” лавку і переносний холодильник.

За словами очевидців, у новорічну ніч вони сиділи на своєму острові, випиваючи і спостерігаючи за феєрверком.

Творці остова зазначили, що на них не поширюється заборона на вживання алкоголю, оскільки вони перебувають “у міжнародних водах”.

Представник місцевої поліції Джон Келлі розповів, що у відомстві не знали про такий спосіб обійти заборону.

“Якби я знав, я б приєднався до них”, – зазначив він.

Мер округу Темза-Коромандел Сандра Гоуді теж похвалила будівельників, наголосивши на їхній “винахідливій натурі”.

На ранок після Нового року піщаний острів усе ще був цілий і неушкоджений.

Відповідно до закону про місцеве самоврядування, поліція може без попереднього повідомлення шукати порушників “сухого закону” за наявності хоча б одного чітко визначеного знака із вказівкою заборони на вживання алкоголю. Якщо знак заборони на вживання алкоголю відсутній, поліція має надати можливість порушникові покинути місце “злочину”.

http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/zhiteli-novoji-zelandiji-stvorili-ostriv-shchob-obijti-zaboronu-na-vzhivannja-alkogolju-na-pljazhi-225025.html