Журналіст Володимир Бойко: Ситник брав хабарі і тепер – на «гачку» в АП і Генпрокуратури

Два тижні тому я опублікував статтю, де розповів, яким чином Ситник опинився на «гачку» в Адміністрації Президента та ГПУ. Зокрема, він, працюючи у прокуратурі Київської області, активно брав хабарі. Минулого року все це було досліджено. І коли Ситнику показали проект підозри, він зрозумів, що на нього будуть одягати наручники, тому й погодився співпрацювати із владою.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів журналіст Володимир Бойко.

Гість програми зазначив, що антикорупційний орган НАБУ був створений в Україні всупереч Конституції України та здоровому глузду і теоретично не може виконувати функцію боротьби з корупцією.

«НАБУ може боротися лише з наслідками корупції. Тобто зі збагаченням чиновників. Та й у правову систему України цей орган не вписується», – зазначив Володимир Бойко.

Журналіст додав: якщо задля отримання чергового траншу МВФ було створено НАБУ, то туди мали б набрати порядних людей. Бо чинний директор НАБУ Артем Ситник, за словами Бойка, – корупціонер.

«Два тижні тому я опублікував статтю, де розповів, яким чином Ситник опинився на «гачку» в Адміністрації Президента та ГПУ. Зокрема, він, працюючи у прокуратурі Київської області ще 10 років тому, брав дуже активно хабарі, на які, зокрема, купив собі квартиру у Броварах. Так от, оскільки він брав не готівкою, а було створено спеціальний фонд, куди «заганяли» фігурантів кримінальних проваджень, то 24 травня минулого року було відкрито кримінальне провадження і все це було досліджено. У ЄРДР є матеріали цього провадження.

Ви розумієте, що Ситник взяв хабар – 400 тисяч гривень у людини, яка була фігурантом справи, порушеної за моєю заявою щодо виділення землі в Обухівському районі. Тому минулого року, коли Ситнику показали проект підозри, він зрозумів, що на нього будуть одягати наручники, тому й погодився співпрацювати із владою та встановлювати «жучки» у кабінеті Холодницького. Тому треба було набирати у НАБУ порядних людей і без корупційного шлейфу», – додав Володимир Бойко.

https://zik.ua/news/2018/04/25/zhurnalist_volodymyr_boyko_sytnyk_brav_habari__i_teper_na_gachku_v_ap_i_1312549