«Жовтень» обіцяє гучні українські прем’єри щомісяця

Кінотеатр «Жовтень» започатковує новий проект на підтримку вітчизняного кіно і щомісяця презентуватиме кіноновинки.

– Кінотеатр багато років спеціалізується на арт-кіно. Зараз українське кіно досить потужно виходить на ринок українського кінопрокату і світового, а також має фестивальні покази, – говорить директор кінотеатру Людмила Горделадзе– Тому ми робитимемо регулярні зустрічі українських кінематографістів з пресою і розповідатимемо про репертуар наступного місяця у форматі “Українська кінопанорама”. 

У лютому можна подивитися кілька стрічок, які виходять у прокат, і належать до категорії арт-кіно, для вишуканого глядача. Це – документальна картина «Міф», «Стрімголов» та «Іній».

До речі, фільм «Стрімголов» отримав нещодавно приз глядацьких симпатій на французькому фестивалі дебютних фільмів в Анжері. Французький дистриб’ютор, який візьме фільм у прокат, отримає 55 тис. євро на його промо-рекламу на території Франції.

Голова Держагентства з питань кіно Пилип Іллєнко нагадав, що всі три названі фільми створені за підтримки Держкіно.

– Вони абсолютно різні за жанром, але в них є й багато спільного. Це історії про конкретних людей сучасної України, в кожній з них напряму чи не напряму присутня московсько-українська війна, яка триває вже 4 роки. І ця тема так чи інакше порушується в значній кількості (творів) сучасного українського кіно, – сказав він.

https://vechirniykiev.com.ua/news/zhovten-obitsyaye-huchni-ukrains-ki-prem-yery-shchomisyatsya