Землю очікує 30-річний льодовиковий період?

Вчені попередили, що тривалий період особливо низької сонячної активності може привести до набагато більш холодних зим.

В новинах, які, здавалося б, повністю суперечать прогнозами глобального потепління, вчені тепер стверджують, що наступні 30 років можуть насправді принести тривалий період аномально холодної погоди, інформує Ukr.Media.

У той час як сонячний мінімум, як правило, відбувається кожні 11 років, в цьому році ми побачимо початок великого сонячного мінімуму — тривалий період зниження сонячної активності, що триває три десятиліття.

Такі періоди відбуваються тільки один раз на 400 років; останній раз це відбулося з 1645 по 1715 рік, коли Мінімум Маундера приніс такі холодні зими, що річка Темза буквально замерзла.

За словами Валентини Жаркової з Університету Нортумбрії, на цей раз похолодання може тривати до 2053 року.

— Сонце наближається до періоду зимової сплячки, — сказала вона. — На поверхні Сонця буде утворюватися менше сонячних плям, і, отже, менше енергії випромінювання буде випромінюватися в бік планет і Землі.

«Зниження температури призведе до холодної погоди на Землі, вологого і холодного літа, холодної та вологої зими. Ми, можливо, отримаємо великі морози, як це відбувається зараз в Канаді, де бувають температури — 50C. Але це тільки початок і буде набагато гірше в найближчі 33 роки».

Джерело: http://aspekty.net/2020/lodovikovij-period-trivalistyu-u-30-rokiv-znovu-ochiku%d1%94-zemlyu-vcheni/