Землю чекає Малий льодовиковий період вже через 2 роки?


Вчені, які займаються проблемою глобального похолодання, повідомили далеко неприємні новини. Вони заявили, що Землю накриє Малий льодовиковий період не в 2030 році, а набагато раніше, ніж очікувалося раніше.

Дослідники вважають, що причиною цього стала знижена активність Сонця останнім часом. Експерти стверджують, що сонячна активність стрімко падає. Саме це чинник може призвести до настання льодовикового періоду. У науці він ще відомий, як Малий льодовиковий період.

Як відзначають вчені, він триватиме всього кілька десятків років, а за їхніми підрахунками почнеться вже через два роки. Крім активності Сонце, на нього впливає також і підвищений рівень космічної радіації.

Відзначимо, що в науці льодовиковий період називають періодично повторюється етап геологічної історії Землі. Для цього періоду характерно сильне похолодання, а також на материках значно збільшується льодовиковий покрив. Етапи чергуються з відносним потеплінням. Раніше таке вже траплялося в період з 1645 року по 1715 рік.

http://enovosty.com/uk/news_technology-ukr/full/409-zemlyu-chekaye-malij-lodovikovij-period-vzhe-cherez-2-roki

 


Читать полностью на http://enovosty.com/uk/news_technology-ukr/full/409-zemlyu-chekaye-malij-lodovikovij-period-vzhe-cherez-2-roki