Збитий літак МАУ: Іран зробив офіційну заяву щодо “чорних скриньок”

Іранський міністр закордонних справ Мохаммад Джавад Заріф заявив, що Іран найближчими днями відішле “чорні скриньки” збитого під Тегераном літака МАУ до Франції.

Відповідну заяву Заріф зробив у телефонній розмові з канадським колегою Франсуа-Філіпом Шампанем, повідомляється у пресслужбі МЗС Ірану.

“Міністр закордонних справ Заріф також повідомив свого канадського колегу про те, що Ісламська Республіка Іран вже поінформувала Україну про свою готовність вирішувати юридичні питання, порядок виплати компенсації сім’ям пасажирів, загиблих в результаті трагічного інциденту, а також виплати компенсації за український лайнер”, – йдеться в повідомленні.

Міністр закордонних справ Ірану заявив, що Україна досі не призначила делегацію для проведення переговорів, хоча 19 червня президент Володимир Зеленський затвердив склад цієї делегації для участі в переговорах з Іраном.

У повідомленні іранського МЗС йдеться, що затримка з розшифруванням “чорних скриньок” спричинена пандемією коронавірусу і припиненням міжнародних перельотів.

Джерело: https://rubryka.com/2020/06/22/zbytyj-litak-mau-iran-zrobyv-ofitsijnu-zayavu-shhodo-chornyh-skrynok/