Заробіток в Інтернеті: можливі варіанти

Сьогодні Інтернет присутній практично у всіх сферах нашого життя – починаючи від щоденного спілкування з близькими в соціальних мережах, до оплати комунальних послуг через онлайн банкінг.

Однак всесвітня павутина може бути не тільки джерелом розваг та корисних сервісів, а й способом заробляти гроші. Адже можливостей отримувати прибуток у всесвітній мережі безліч. Розглянемо найпопулярніші з них.

1. Онлайн магазин

Такий спосіб заробітку потребує найбільше зусиль, знань та часу, адже це вже фактично повноцінний бізнес із реальним товаром та операціями з ним. На першому етапі створення інтернет-магазину потрібно ретельно вивчити ринок та визначити, що саме матиме попит у потенційних покупців. Потім слід створити сторінку, обрати постачальника, купити та перепродати товар із націнкою. Тут важливо знайти золоту середину: мінімальна ціна може бути невигідною, а надто висока здатна відлякувати клієнтів.

2. Інвестиції

Якщо ж у вас немає вільного часу, але є вільні гроші, найкраще їх інвестувати і змусити працювати. Тепер це можна зробити навіть в Інтернеті. Наприклад, сервіс Moneyveo, який уже кілька років працює на українському ринку онлайн кредитів, віднедавна пропонує клієнтам і власну інвестиційну програму. Ставки в Moneyveo вищі, ніж у банках, та сягають 37 % річних. Мінімальний же розмір вкладу – 1000 гривень, тоді як максимальний – необмежений. Гроші можна покласти на різний термін – від місяця до року – з можливістю пролонгації. Оформити заявку можна на сайті.

3. Власний сайт

Одним із популярних способів отримання грошей в Інтернеті був і залишається заробіток на власному сайті. Якщо ви зупинились саме на ньому, перше, що потрібно зробити, – обрати тематику майбутнього проекту, потім створити саму сторінку та наповнити її цікавим контентом. Коли сайт матиме достатню кількість переглядів, його функціювання можна монетизувати, розміщуючи рекламу чи беручи участь у партнерських програмах.

4. Фріланс

Фріланс – це фактично віддалена робота. Аби стати успішним фрілансером, потрібно бути фахівцем у певній сфері, наприклад, програмуванні, веб-розробці чи дизайні. Знайти замовлення на свої послуги можна на фріланс-біржах. Слід зважати, що велике значення тут має ваша репутація та рейтинг, які залежать від якості виконання попередніх завдань.

5. Копірайтинг

Цей спосіб заробітку підходить для людей із творчим складом розуму, тому що копірайтинг – це написання оригінальних текстів. Аби займатися цим видом діяльності, потрібно створити власне портфоліо та зареєструватися на відповідній біржі. Продавати свою творчість тут можна двома способами – або виставляти на продаж уже готовий матеріал, або писати тексти на замовлення. Ціни за таку роботу можуть сягати 10 доларів за статтю.

6. Консультації за гроші

Ділитися своїми знаннями та досвідом сьогодні як ніколи просто, адже з доступом до Інтернету відстані між вами та потенційними учнями більше не мають значення. Якщо ви репетитор із фізики, експерт у фітнесі чи мандрівник, який володіє секретами дешевих подорожей, – саме час заробити на своїх уміннях.

7. Написання платних коментарів

Така робота передбачає публікацію замовних коментарів на сайтах, форумах, у блогах чи соціальних мережах. Останніми роками цей спосіб заробітку став доволі популярним. Ціна повідомлень здебільшого залежить від тематики та їхнього обсягу.

8. Інтернет-серфінг

Це вкрай простий, але й найменш оплачуваний спосіб заробітку. Все, що для нього необхідно, – зареєструватися на відповідному сайті та щодня отримувати перелік посилань, за якими потрібно переходити. Головна перевага цього виду заробітку – він не потребує спеціальних умінь та стартового капіталу. В середньому на веб-серфінгу можна заробляти від 10 до 100 доларів на місяць.

Як бачимо, знайти додатковий чи повноцінний заробіток в Інтернеті не так уже і складно. Головне – обрати спосіб, який найбільше вам до вподоби.

Джерело: 24.ua.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply