Зараза доповзла до України? Прокуратура Києва пояснила причину обшуку в Ісламському культурному центрі

Після повідомлень ЗМІ про обшук, проведений працівниками СБУ та прокуратури в Ісламському культурному центрі в Києві, столичній прокуратурі довелося заявити, що це не було переслідуванням релігійних організацій повідомляє “Сьогодні”

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури міста Києва.

Слідчі дії, проведені 6 березня в приміщенні одного з релігійних центрів, відбулися на підставі постанов Подільського райсуду Києва і в суворій відповідності до вимог Кримінально-процесуального кодексу України, сказано в заяві відомства.

Проведення всіх слідчих дій відбувалося з застосуванням відеофіксації, в присутності понятих і з урахуванням правил внутрішнього розпорядку зазначеного Центру, підкреслили в прокуратурі.

Ці слідчі дії спрямовані на виявлення і розкриття можливих неправомірних дій окремих громадян і жодним чином не стосуються діяльності Центру як громадської або релігійної організації, кажуть в прес-службі.

“У зв’язку з цим ще раз наголошуємо, що органи столичної прокуратури з повагою ставляться до діяльності всіх релігійних організацій, зареєстрованих на території нашої держави і будь-які звинувачення у дискредитації або переслідування їх діяльності є безпідставними та необґрунтованими”, – резюмували в прокуратурі міста Києва.