“Задля захисту України європейську частину Росії треба демілітаризувати”

Міністр оборони України Олексій Резніков сказав, що однією з умов для відновлення стосунків з Росією має стати демілітаризація держави-агресора

Про це він написав у facebook.

“Довгострокова відповідь так само очевидна – умовою діалогу про відновлення стосунків цивілізованого світу з Росією має стати демілітаризація як мінімум європейської частини держави-терориста. Глибина та параметри демілітаризації мають бути визначені фахівцями”, – сказав Резніков.

За його словами, ракетні обстріли України здійснюються з території РФ, Білорусі чи акваторій Каспійського та Чорного морів. Міністр сказав, що це виклик для безпеки усієї Європи і додав, що відповідь має складатись з двох частин.

“Перша – це посилення санкцій. Щоб РФ не могла виготовляти і підтримувати у робочому стані високотехнологічну зброю, яка зараз містить безліч комплектуючих, що постачаються компаніями з країн НАТО”, – сказав Резніков.

Також міністр наголосив на розгортанні ефективної системи протиповітряної оборони України.

“Це додаткові 500-1000 км безпеки для кожного європейського міста. Це дуже наочний і логічний крок, який має бути закріплений у стратегії Північноатлантичного альянсу”, – додав він.

Джерело: “Еспресо”