Забіги Intersport Run UA у Києві зібрали 6 тисяч учасників

У забігах Intersport Run UA 2018, які відбувалися у центрі Києва, взяли участь 6 тисяч осіб.

Про це повідомляється на офіційному сайті Intersport Run UA 2018.

“Вже традиційно на початку вересня на головній вулиці столиці був проведений біговий захід Intersport Run UA, який присвячений Дню фізкультури і спорту. Цього року на індивідуальних дистанціях 10, 5 та 2 кілометри, Student’s Cup та скандинавській ходьбі, командному забігу 4 х 5 км, сімейному та дитячих забігах, взяли участь шість тисяч учасників”, – йдеться у повідомленні.

Перемогу на дистанції 10 кілометрів здобув Дмитро Сірук, його результат 31:36,51, у жінок першою фінішну лінію перетнула Наталія Стребкова з результатом 34:42,65.

На вдвічі коротшій дистанції у чоловіків перша сходинка п’єдесталу за Володимиром Кицом, його час 15:18,37, у жінок поза конкуренцією була Міщенко Анна з переможним результатом 17:21,62, що на хвилину швидше від найближчої суперниці.

“Я знав, що тут будуть гірки, але чесно кажучи, не очікував, що будуть такі серйозні. Авжеж було нелегко, дався взнаки і той факт, що стартую другий тиждень поспіль, але виходив на старт перемагати!Дуже сподобалась атмосфера, багато людей, гарна підтримка – справжнє бігове свято!” – прокоментував переможець Сірук.

Як повідомляв Укрінформ, через підготовку та проведення бігового заходу Intersport Ukraine Run 2018 у Києві від ранку 9 вересня було перекрито рух транспорту Хрещатиком та ще кількома центральними вулицями міста.

https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2534218-zabigi-intersport-run-ua-u-kievi-zibrali-6-tisac-ucasnikiv.html