За які провини з вулиць Києва забиратимуть авто і де їх шукати

У Києві евакуатори почали  доставляти на спецмайданчики тимчасово затримані  патрульною поліцією транспортні засоби. Про це повідомили у КП «Центр організації дорожнього руху».

Комунальне підприємство запровадило цілодобову роботу  евакуаторів із краном-маніпулятором та екіпажів у складі водіїв і стропальників.

Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється, якщо поліцейський бачить, що водій вчинив порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3. ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки чи стоянки), ст. 124 КУпАП (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу), а також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження».

Як порадили у “Центрі організації дорожнього руху”, дізнатися, куди евакуатор вивіз ваш автомобіль, можна, зателефонувавши у поліцію за номером 102.

https://vechirniykiev.com.ua/news/za-yaki-provyny-z-vulyts-kyyeva-zabyratymut-avto-i-de-ikh-shukaty