Новий рік, првітання

З Новим роком, кияни!

Шановні кияни!

Минулий рік був сповнений труднощів. Наші цінності та свободи опинилися під загрозою, але у нас вистачило сил та сміливості зустріти ці загрози лицем до лиця. Ми не побоялись вийти на вулиці і стати на заваді усьому, що нас обмежує. Ми зустріли ці труднощі і стали  сильнішими.

Я дякую кожному з вас за вашу небайдужість та підтримку. Останній місяць показав: кияни є потужною силою, здатною змінювати долю усієї країни. Ваша незламність та жага до справедливості були гідні захвату та поваги. Саме завдяки вам напередодні нового року увага усього світу прикована до подій, що розгортаються в Києві.

Новий рік – це час сподівань та надій, час, щоб будувати плани та загадувати бажання. Озираючись на минулий рік ми маємо вірити, що наступний буде кращим та яскравішим. Найкращі дні попереду нас і нехай таких днів у наступному році буде якнайбільше.

Я бажаю вам, щоб наступний рік став для вас роком свободи: свободи від усього, що вас обтяжує і свободи втілювати в життя все те, чого ви прагнете. Разом ми зможемо перебороти труднощі і досягнути усіх омріяних результатів.

Щасливого Нового року.

З найкращими побажаннями,

Олександр Федоренко

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply