Юрій Одарченко: «В Україні більше немає міліції»

Нинішня влада несе безпосередню відповідальність за те, що сьогодні співробітники міліції ведуть себе безкарно. Влада кришує її злочини, беззаконня у розслідуваннях, відсутність дисципліни. Відповідальність за цю ситуацію має нести міністр внутрішніх справ, і ті хто на цю посаду його призначив. Про це заявив народний депутат, керівник Київської «Батьківщини» Юрій Одарченко, коментуючи ситуацію з побиттям міліціонером дівчини на Святошинському ринку «Шлях».

Народний депутат вважає, що події біля Святошинського районного відділу МВС підтвердили –інститут держави – міліція, остаточно зруйнований.

«Нинішня влада робить усе можливе, щоб заангажований суд та злочинці-міліціонери стали нормою для українського суспільства. Звірства стосовно жінок та дітей, постійні п’яні наїзди на пішоходів та аварії на дорогах за участі співробітників органів внутрішніх справ – це обличчя сьогоднішньої міліції».

Юрій Одарченко впевнений, що така ситуація є планомірним знищенням демократії в країні.

Президент із повноваженнями, яких народ йому не надавав (оскільки під час виборів діяла зовсім інша редакція Конституції), паралізований Верховний суд, повністю дискредитований та нелегітимний Конституційний Суд, визнаний фальсифікатор на чолі Центральної виборчої комісії, нелегітимна Київська міська рада, зруйнована міліція, орган, який згідно з Законом покликаний попереджати вчинення злочинів та сприяти їх припиненню та притягненню винних до відповідальності сам перетворився на озброєну банду.

Одарченко переконує, що на даний момент головною функцією міліції є виключно захист влади від власного народу. Київ показав, що Врадіївка не є випадковістю.

«Ми, звичайно, всіма силами будемо добиватися покарання винних. Але ми всі маємо зрозуміти – проблема не в одному міліціянті, не в одному районному відділку, і навіть не в міністрах. Проблема в тому, що перед міліцією ніхто і не ставить завдання захищати правопорядок» – заявив Одарченко.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply