Юлі волю! Україну до Євросоюзу!

У день запланованого розгляду Верховною Радою законопроектів щодо звільнення Юлії Тимошенко та підписання Україною Угоди про Асоціацію з ЄС, опозиція зібрала киян на пішу ходу та на мітинг. Опозиціонери закликали людей власною присутністю вплинути на свідомість депутатів провладних фракцій, які не голосуючи за законопроекти і не бажаючи приймати законодавчі норми щодо звільнення Юлії Тимошенко, затягують процес інтеграції до ЄС .

Відповідно до однієї з головних вимог Європарламенту, Україна має позбутися такого явища як вибіркове правосуддя. Не дивлячись на помилування екс-міністра Юрія Луценка, Євросоюз продовжує тиснути на українську владу. Європарламентарі наполягають на тому, що без позитивного вирішення справи Тимошенко, яка є яскравим приклаом вибіркового правосуддя, Київ не може підписати угоду про асоціацію.

Понад 10 тис. осіб стали учасниками пішої ходи. Очолювали колону голова Політради ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, керівник Центрального штабу партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, керівник Київського осередку «Батьківщини» Юрій Одарченко, Микола Томенко, Сергій Терьохін, Олександр Бригинець, депутат Київської міської ради Тетяна Меліхова, голови районних парторганізацій Київської «Батьківщини». На чолі колони депутати та актив несли великий банер «ЮЛІ-ВОЛЮ! УКРАЇНУ ДО ЕВРОСОЮЗУ!».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply