Євросоюз не визнав “вибори” в окупованому Криму

Євросоюз незмінно підтримує територіальну цілісність України і вважає Крим її частиною. Тому він не визнає результатів “виборів”, які організувала країна-окупант.

Згідно з міжнародним правом, Крим є частиною України. На цьому наголосив представник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано у твітері.

Регіональні та місцеві вибори відбулись у Російській Федерації 13 вересня. Губернаторські вибори відбулися також у Севастополі. Європейський Союз не визнав незаконної анексії Криму та Севастополя Російською Федерацією, а тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові,
– заявив Стано.

За його словами, Євросоюз не визнає представником Криму нікого, обраного на організованому Росією голосуванні. ЄС залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності та суверенітету України.

Що відомо про російські “вибори” у Криму

  • 13 вересня у Росії провели довибори  РФ проводить в окупованому Криму “вибори”: Україна пригрозила відповідальністю причетним до Держдуми та органів влади 18 суб’єктів федерації, до яких Кремль відносить і окупований Крим.
  • В МЗС України відреагували на проведення “місцевих виборів” на окупованому півострові. Відомство висловило свій рішучий протест Москві.
  • Українські дипломати нагадали окупаційній владі, що всі причетні до “виборів” нестимуть відповідальність за свої протиправні дії відповідно до законодавства України.
  • МЗС також закликало іноземні держави та міжнародні організації засудити незаконні дії Росії.

Джерело: https://24tv.ua/yevrosoyuz-ne-viznaye-rezultativ-rosiyskih-viboriv-novini-krimu_n1414492