Європарламенту представили Кримську платформу

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова представила депутатам Європарламенту платформу по деокупації Криму.

Депутатів запросили взяти участь у цій ініціативі, пише Центр журналістських розслідувань.

Як повідомили в МЗС України, в онлайн-заході взяли участь депутат Європейського парламенту від Польщі, генеральний секретар партії «Європейські консерватори і реформісти» Анна Фотига і депутат Європейського парламенту від Литовської Республіки Петрас Австревічус.

«Наголошуючи на необхідності активізувати зусилля з деокупації Криму та подолання наслідків окупації, перша заступниця міністра презентувала учасникам заходу нову ініціативу України – Кримську платформу і запросила євродепутатів долучитися до її роботи на парламентському напрямку. Важливим елементом заходу також стало представлення народними депутатами України Рустемом Умєровим, Лізою Ясько та Вадимом Галайчуком новоствореного у Верховній Раді України міжфракційного об’єднання «Кримська платформа», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, у травні 2021 року в Києві відбудеться Кримський саміт в рамках Кримської платформи, яка має на меті повернути у міжнародний порядок денний питання деокупації Криму.

Джерело: Black Sea News