ЄС вперше за 12 років запустив ракету на Юпітер: на її корпусі – малюнок української дівчинки

Європейське космічне агентство (ESA) запустило свою першу за 12 років місію до Юпітеру. Цей космічний корабель має подолати 600 мільйонів кілометрів.

Про це повідомили на офіційній сторінці ESA у  Twitter. Космічна місія JUICE планує вивчити три з чотирьох найбільших супутників Юпітера – Європу, Каллісто та Ганімеда.

Місія JUICE була запущена 14 квітня з європейського космодрому в Куру, Французька Гвіана, і буде тривати майже 8 років до досягнення місця призначення – супутника Ганімеда.Цей космічний корабель стане першим, який приземлиться на орбіту цього супутника.

Головна мета місії, згідно з офіційними джерелами ESA, полягає в встановленні наявності умов, необхідних для підтримання життя на Ганімеді.

Науковці зазначили, що метою місії JUICE не є виявлення життя як такого, але скоріше виявлення прихованих під поверхнею океану умов, необхідних для зародження та підтримки найпростіших форм життя.

Зазначимо, що на корпус ракети, яка виводить у космос Juice, нанесли малюнок українки Ярини Закалюжної. Її кандидатуру обрали за результатом конкурсу.

Джерело: “Український дощ”