Яким буде перший дзвоник в столичних школах?

Кожна школа сама вирішує, як їй проводити День Знань. Офіційних розпоряджень поки немає, лиш рекомендація – утриматись від масових заходів. Так, столичні школи вирішили креативити і вигадати нові формати.

Про це розповіла заступниця міністра освіти Любомира Мандзій, пише “Сегодня”.

Ми рекомендуємо утриматися від масових заходів. Але формат зустрічей і проведення 1 вересня ви можете визначити в кожному закладі індивідуально. Це може бути святкування в межах класу, оскільки це все таки менше людей і це наша шкільна родина. Давайте не піддавати одне одного небезпеці і придумаємо креативний формат”.

“Креативний формат” придумали у Київській школі №5.

Там перше вересня пройде в форматі науково-дослідного квесту.

Директорка школи №5 розповіла,  що цей квест – не спортивні змагання, а “презентація вчителями майбутніх дослідних проєктів, над якими буде працювати клас.

Все буде організовуватися так, щоб не порушувати карантин”,

– додає вона.

Традиційні лінійни дозволені в “зелених” та “жовтих” областях, якщо дотримана відстань між учасниками в півтора метра. Якщо ж захід в приміщенні, то на людину має припадати 5 км. м площі.

В “помаранчевих” регіонах школи можуть провести лінійку за участю не більше 100 людей, а на кожного буде 20 кв. м. За нинішнім зонуванням “помаранчеві” в Україні деякі райони Волинської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

В “червоних” регіонах школи закриваються і переходять на дистанційне навчання. На цей момент в Україні є одна “червона” зона – Кіцманський район Чернівецької області.

Нагадаємо, що через зростання випадків коронавірусу Київ опинився в “жовтій” зоні.  З 17 серпня в столиці почнуть діяти обмеження. Які – читайте тут.

Також нещодавно стало відомо, де не працюватимуть школи.

Джерело: https://bigkyiv.com.ua/karantyn-den-158-yakym-bude-pershyj-dzvonyk-v-stolychnyh-shkolah/