Які статки ховали військові прокурори?

7 жовтня, НАЗК розкрило декларації військових прокурорів за 2,5 року
Національне агентство з питань запобігання корупції завершило роботи з відкриття доступу до електронних декларацій військових прокурорів в публічній частині реєстру.

“Відкрито 596 документів стосовно 117 осіб”, – повідомила пресслужба НАЗК.

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 19 вересня проголосувала в цілому за проєкт закону, який

Рада ліквідувала військову прокуратуру і створила Офіс генпрокурора. Що змінить ухвалений закон
реформує органи прокуратури. Зокрема перейменовує Генпрокуратуру на Офіс генерального прокурора, який очолює генеральний прокурор, що має двох перших заступників та заступників, а також заступника генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

4 жовтня генеральний прокурор України Руслан Рябошапка оголосив про запуск другого етапу реформи прокуратури та затвердив порядок проведення атестації для прокурорів. Атестація проводитиметься кадровими комісіями в три етапи.

4 жовтня НАЗК на своєму засіданні ухвалило рішення про відкриття доступу до декларацій військових прокурорів у публічній частині реєстру. За словами заступника генерального прокурора – головного військового прокурора Віктора Чумака, НАЗК розкриває декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані військових прокурорів за весь період дії спеціальних заходів безпеки від березня 2017 року до 4 жовтня 2019 року. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/nazk-vidkrilo-dostup-do-deklaraciy-pro-dohodi-117-viyskovih-prokuroriv-1423080.html