Які дивовижні місця можуть зникнути з лиця Землі

Зміна клімату — проблема світового масштабу, яка може привести до серйозних наслідків і стати причиною природних катастроф. Вчені кажуть, що через екологічні проблеми під загрозою зникнення знаходяться унікальні та мальовничі місця нашої планети. Які саме?

Мальдівські острови

Розкішний курорт, який славиться своїм білосніжним піском, чистою бірюзовою водою і комфортабельними готелями, до 2100 року може повністю зникнути. Такими побоюваннями поділилася міністр навколишнього середовища Мальдівської республіки Аминат Шауна. Вона стверджує, що підняття рівня океану може “стерти” з Землі цей “райський куточок”.

Великий Бар’єрний риф

Цей риф розташований в Кораловому морі (на північному сході Австралії) і являє собою унікальне утворення, створене живими організмами. Але екосистемі загрожує потепління клімату, забруднення океану і масові руйнування коралів. Якщо не вживати ніяких заходів, то до 2050 року цей риф зміниться до невпізнання.

Венеція

Гарне італійське місто регулярно стикається з підтопленнями, при чому їх частота за останні роки, зросла в кілька разів і робить ситуацію екстремальної. Дослідники побоюються, що до 2050 року Венеція може піти під воду.

Мертве море

Одне з найдивовижніших водойм планети також під загрозою, а вся річ у тому, що за останні роки водойма зменшилась в три рази й стала дрібніше. І рівень води продовжує падати щороку приблизно на метр. Вчені говорять, що всьому виною видобуток мінералів і проблеми з припливом з річки Йордан. Є ймовірність, що через 50 років водойми не стане.

Національний парк Глейшер

Цей парк розташований в Скелястих горах, на території американського штату Монтана. Туристів сюди приваблюють гори та скелясті пейзажі з безліччю чудових озер і річок. Однак, згідно з прогнозами дослідників, до 2030 року вся екосистема парку може кардинально зміниться через танення льодовиків.

Джерело: “Коментарі”