“Якби я вас затримував, то ви б навряд чи вийшли з мікроавтобуса”. Поліцейський Приступа розповів про сварку із Саакашвілі

Лідер “Руху нових сил” Михайло Саакашвілі в ніч на 17 грудня заважав домовлятися поліції та активістам щодо встановлення сцени. Про це заявив глава поліції Шевченківського району Києва Герман Приступа, коментуючи свій конфлікт із політиком.

Екс-президент Грузії, лідер партії “Рух нових сил” Михайло Саакашвілі думав, що начальник Шевченківського управління Національної поліції Герман Приступа був серед тих, хто намагався затримати його 5 грудня. Так Приступа пояснив в інтерв’ю“Обозревателю” виникнення його конфлікту із Саакашвілі на Хрещатику в ніч на 17 грудня.

“Я спілкувався з народним депутатом Юрієм Дерев’янком. Проблема була в тому, що вони хотіли поставити сцену посеред вулиці Хрещатик. Це б заблокувало автомобільний рух, тому ми не давали на це згоди. Уже був нічний час. Могла статися аварія. У принципі, ми вже досягли згоди. Але тут з’явився пан Саакашвілі. Він із чогось узяв, що я його затримував. Я йому відповів: “Якби я вас затримував, то ви б навряд чи вийшли з того мікроавтобуса”, – виклав Приступа свою версію подій.

Він припустив, що його слова образили Саакашвілі, і той став кричати, ніби Приступа п’яний.

17 грудня Саакашвілі опублікував у Facebook відео його нічного конфлікту з правоохоронцями на вулиці Хрещатик у Києві.

На відео поліцейський звинувачує Саакашвілі в тому, що він “наколотий”, а той стверджує, що поліцейський “п’яний при виконанні”.

Приступа став відомим своєю участю в обороні Горлівського райвідділу міліції від терористів. 14 квітня 2014 року озброєні сепаратисти штурмом узяли будівлю, захопили в заручники заступника начальника райвідділу Приступу, наділи на нього наручники і повезли в Донецьк. Пізніше міліціонера відпустили.

http://gordonua.com/ukr/news/politics/jakshcho-b-ja-vas-zatrimuvav-to-vi-b-navrjad-chi-vijshli-z-mikroavtobusa-politsejskij-napadu-rozpoviv-pro-svarku-z-saakashvili-222692.html