Як в Києві замовити мурал на стіні багатоповерхівки

У столиці щомісяця з’являється безліч нових муралів. Як правило, будинки, на яких з’являться нові вуличні картини, вибирає влада міста і куратори мистецьких проектів, але іноді і самі кияни висловлюють бажання, щоб на їхньому будинку з’явилися мурали.

“Все залежить від того, за чиї кошти жителі конкретної багатоповерхівки планують створити мурал на стіні будинку. Якщо вони придумали якийсь ескіз для майбутнього стріт-арт шедевра і готові самі заплатити за послуги художника, то їм необхідно лише отримати згоду балансоутримувача, тобто ОСББ або жеку і, звичайно, всіх мешканців будинку. Для цього потрібно провести збори мешканців і скласти протокол з підписами. Якщо ж мешканці будинку не готові оплатити послуги художника, вони можуть звернутися до організаторів проекту по створенню муралів в Києві і запропонувати їм свій будинок як новий майданчик для чергового муралу”, – пояснює Дмитро Білоцерківець, радник мера Києва.

Також можна знайти мецената самостійно, звернувшись в один із благодійних фондів. Наприклад, на матеріали для художників часто виділяють кошти з Фонду братів Кличків, каже чиновник. Свої пропозиції з даного питання можна залишити в контакт-центрі мерії, зателефонувавши за телефоном 15-51″.

 

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply