Хто грабує столичні банкомати

Кияни, будьте пильні! В місті значно побільшало випадків нападів на банкомати. Як повідомили «Вечірці» в головному управлінні національної поліції тільки протягом двох останніх тижнів злодії «бомбили» ці пристрої видачі грошей, як мінімум, п`ять разів.

Так, 22 червня злочинці обікрали два банкомати, розміщені в торгівельних центрах «Олімпійський» та «Інтервал Плаза». Діяли вони нахабно й сміливо, не дивлячись на те, що ці ТЦ були буквально нашпиговані відеокамерами. Спочатку вони випотрошили «сейф» в «Олімпійському» на вулиці Велика Васильківська, 72, де їхньою здобиччю стало понад 430 тисяч гривень. Після цього навідалися в  «Інтервал Плазу», яка знаходилася на тій самій вулиці на віддалі трохи більше двох кілометрів. Тут вони мали ще більший «улов» – 590 тисяч гривень. При цьому грабіжники не використовували ломів чи вибухівки, а зуміли підібрати правильний шифр і ключ, що наводить на думку, що вони професіонали екстра-класу або мають якесь відношення до обслуговування банкоматів.

Інший випадок стався в Києві 26 червня. В цей день в поліцію надійшло повідомлення про те, що  в приміщення «Сбербанку Росии» на Львівській площі, 8 А проник зловмисник, розбивши скляні двері, і спробував зламати термінал з видачі грошей. Невдовзі правоохоронцям вдалося його затримати. Потрошителем виявився 36-літний безробітний житель Кіровоградської області. Тепер замість легкої наживи він отримає, як мінімум, три роки в`язниці і матиме час обдумати свій поступок.

3 липня у Печерському районі  злочинець якимсь чином проник у тамбур приміщення «Альфа-банку» на вулиці Московській, 46/2 і накинувся на металевого «касира» з шуруповертом. Однак, напевне, не розрахував міцності банкомата – свердло зламалось. Тож співробітники фінансової установи, які прийшли зранку на роботу, помітили його шматок на підлозі, а на металевому корпусі видно було характерні пошкодження. Сам же злочинець вчасно накивав п`ятами.

Найсвіжіший випадок стався у ніч на 7 липня. Двоє злодіїв забралися до магазину госптоварів «Домовичок» на вулиці Булаховського в Святошинському районі й таки  зламали банкомат «ПриватБанку». Їм вдалося винести чотири касети з грошима (суму вкраденого фіну станова не повідомляє).

Нагадаємо, що наймолодшому грабіжнику столичних банкоматів нема 20 років.

Джерело: Вечірній Київ

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply