Хрещатик, пішохідна зона

Хрещатик за три роки може стати повністю пішохідним

Центральну вулицю Києва Хрещатик можуть зробити повністю пішохідною, без значних втрат для водіїв і транспортної інфраструктури міста, не раніше ніж через три роки. Таку думку висловив в.о. директора Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Іван Шпильовий, пише УНН.

«Є перспектива, і про це давно говориться, щоб зробити Хрещатик пішохідним. Таке є у всіх європейських містах – центр перекритий для того, щоб люди гуляли. Хрещатик повинен бути відданий пышоходам, і не тільки Хрещатик. Є історичний Поділ, де люди можуть вільно відпочивати, гуляти, і це було б правильно», – вважає Шпильовий.
На думку чиновника, для того, щоб перекрити центр Києва, зокрема, Хрещатик, потрібно зробити нормальний альтернативний об’їзд, щоб не було скарг від водіїв. Але поки що такої можливості у Києва немає.

«На жаль, якщо на сьогоднішній день повністю перекрити Хрещатик, то значно погіршиться ситуація на паралельних вулицях Володимирській, Пушкінській, на Печерську. Там мінімум в 1,5-2 рази збільшиться кількість рухомого складу. Треба це питання вивчити, і можна це запровадити, і, мабуть, ми це запровадимо», – зазначив Шпильовий.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply