Виставу про Марію Примаченко покажуть в музеї у Києві

У рамках загальноукраїнської програми «Ніч у музеї» у великій експозиційній залі Національно музею українського народного декоративного мистецтва відбудеться естрадно-публіцистична вистава про життя та творчість Марії Примаченко «Райська земля».  https://www.facebook.com/events/432459247166035/

У виставі ви познайомитесь з життям воїна, який змагався не тільки з видимим і невидимим ворогом, а який, в першу чергу, змагався с собою. Цей воїн – видатна українська художниця Марія Примаченко. Жінка, найсильнішою зброєю якої була любов та мистецтво.

Понад усе своє нелегке життя вона пронесла і зберегла найголовніше – віру в людину, і це не зважаючи на те, скільки фізичних та духовних страждань вона їй завдала, скільки забрала в неї найціннішого.

Марія існувала в двох світах одночасно і для кожного вистачало сил змагатись. Один – світ матерії, реальності, побуту, другий – світ всередині неї, світ фантазій, дитинства та почуттів. Лише два вікна з’єднували ці два світи. Чи то двоє вікон, чи то очі художниці…

Вистава створена Естрадним театром Шарж. Вистава отримала 3 винагороди на театральному фестивалі “Комора” у Кам’янці-Подільському – “Краща жіноча роль”, “Краща режисура” та “Приз глядацьких симпатій”.

У виставі задіяні молоді актори Естрадного театру Шарж.
Художні керівники – Кратко Ю.В., Зайцев В.П.
Режисер – Козютинська Г.
Виконавці – Таможня А., Тищенко Д., Міщенко Ю., Калмикова С., Ткаченко О., Городнюк М.
Звук – Цюрак В.
Проекція – Марійко А.

Вхід на виставу за благодійним внеском. Розмір благодійного внеску на ваш розсуд.

Бронювання квитків: (044) 280-36-93, (068) 778-02-70, (066) 675-72-68
E-mail: novmuz@ukr.net

Кількість місць обмежена!

Наша адреса: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29
ГРАФІК РОБОТИ: з 12:00 до 21:00

http://prostir.museum/ua/post/40747