Всі об’єкти, які порушують безпеку в метро, будуть демонтовані з 1 квітня

З 1 квітня всі об’єкти в переходах метрополітену, які порушують норми безпеки та правила евакуації пасажирів, будуть відключені від електропостачання і демонтовані. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції на станції метро “Святошинська”, повідомляє прес-служба мера.

Керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський поінформував мера, що у столичному метро була проведена ревізія і встановлено, що 63% об’єктів оренди не відповідають нормам пожежної безпеки.

“Ще в 2012 році на рівні Міністерства інфраструктури були прийняті нові вимоги до об’єктів оренди, які знаходяться на евакуаційних шляхах при виході пасажирів з метро. Але виникла правова колізія – договори на той момент були підписані. На сьогодні два договори розірвані і термін ще 131 закінчується наприкінці березня. З 1 квітня метрополітен не має законних підстав забезпечувати електроенергією ці об’єкти. І, відповідно, подавати документи в місто на продовження договору оренди. З квітня всі ці об’єкти перебуватимуть незаконно і ми будемо клопотати, щоби місто нам допомогло демонтувати ці кіоски і забезпечити безпечний прохід пасажирів, – сказав Брагінський і додав. – Метрополітен протягом 2014 року отримав більше 80 дзвінків про так звані “псевдомінування”. У кожному випадку ми екстренно евакуювали пасажирів і створювалася тиснява у пішохідних переходах у зонах евакуації. Слава Богу, не було паніки і обійшлося без нещасних випадків, але ми пересвідчились, що шляхи заблоковані і установлені об’єкти оренди не відповідають нормам безпеки і заважають евакуації пасажирів”, – відзначив керівник столичного метрополітену.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply