Всеукраїнський патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України”

Стартувала реєстрація на Всеукраїнський патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України”.

Патріотичний забіг – щорічна традиція вшанування пам’яті загиблих захисників. Приурочено його до 29 серпня – Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Цьогоріч із міркувань безпеки забіг відбудеться в онлайн-форматі.

Із 24 серпня до 25 вересня кожен зареєстрований учасник може пробігти дистанцію 2, 5 чи 10 км за героя та поділитися його історією в соцмережах із тегами #БіжуЗаГероя_2022 та #забіг2022.

При реєстрації ви зможете зазначити ім’я конкретного героя, пам’ять якого хочете вшанувати.

Забіг відбудеться не лише в Україні, а й у США, Польщі, Литві, Німеччині, Швеції, Сінгапурі та інших країнах світу.

Разом подолані кілометри – це пам’ять про мужність і героїзм учасників Революції Гідності та російсько-української війни, підтримка військовослужбовців і родин Героїв, наш вияв вдячності їм.

Реєстрація на забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” триватиме до 19 вересня.

Посилання на анкету тут.

Забіг у 2018 році започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, “кіборга” Олексія Дурмасенка.

Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” проводиться за підтримки Міністерства у справах ветеранів України. До Організаційного комітету Забігу входять представники: ГО “Славетні епохи України”, КУ “Київський міський Палац ветеранів”, Міністерство молоді та спорту України, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції гідності, Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС ЯРМІЗ,  КБУ “Київський міський центр допомоги учасникам АТО”,  ГС “Національна рада спортивної реабілітації захисників України”, ГО “Об’єднані війною. 90 батальйон”, ГО «Українська асоціація інвалідів АТО».

Долучаймося до забігу!

Джерело: ITTA