Всеукраїнська рада церков закликала світ визнати дії росії в Україні геноцидом українського народу

Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій закликала всі країни світу визнати воєнні злочини росії в Україні геноцидом українського народу.

Про це йдеться у відповідній заяві у зв’язку з масовими вбивствами мирних мешканців в окупованих містах Київської області.

«Наявні докази знущання російських солдатів над українськими жінками та навіть дітьми, які після колективних зґвалтувань, зокрема на очах у рідних, були розстріляні та покинуті у братських могилах або просто на вулиці. Сотні, а можливо навіть тисячі невинних українців за кілька тижнів російської окупації були закатовані та вбиті», — йдеться у заяві.

У Раді церков наголошують, що такі дії російських окупантів є свідченням цілковитого спотворення світогляду та моральної деградації російського суспільства.

Релігійні діячі закликали світ посилювати санкції проти росії та надати Україні необхідну зброю для захисту.

«Тепер жодна держава в усьому світі не повинна промовчати! Кожна держава у світі має визнати геноцид українського народу під час російського вторгнення у 2022 році та засудити ідеологію “русского міра” як таку, що виправдовує геноцид народів та знищення цілих держав», — закликали у Раді церков.

Джерело: “Громадське”