“Все, що нажито непосильною працею…”

У Печерському районі Києва злодії обчистили квартиру генерального продюсера медіахолдингу “Новини”, куди входять заборонені телеканали ZIK, NewsOne і “112 Україна”, Олексія Семенова. Про це повідомляє “Стопкор”, посилаючись на “OBOZREVATEL”.

Як стало відомо із власних джерел, це сталося увечері 6 лютого в елітному житловому комплексі на бульварі Лесі Українки. Злодії проникли в квартиру продюсера способом підбору ключа в проміжку між 18-ю і 19 годиною.

За твердженням джерела, вони забрали із квартири 120 тисяч доларів (еквівалент – 3 млн 346 тис. гривень) і коштовностей на 5 мільйонів гривень.

Зазначимо, що 28 січня в заяві телеканалу “112 Україна” з приводу рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення ішлося про те, що генеральний продюсер медіахолдингу “Новини” Олексій Семенов заразився коронавірусом і не міг взяти участь у засіданні регулятора.

Тоді телеканалу оголосили попередження і штраф за “поширення в ефірі телеканалу висловлювань, що містять заклики до розв’язування війни або її пропаганди і/або розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті”.

Олексій Семенов – російський медіапродюсер, який останні роки живе і працює в Україні. Після того, як у 2018 році Тарас Козак в інтересах Віктора Медведчука придбав телеканали “112 Україна” і NewsOne, Семенов став генеральним продюсером медіахолдингу “Новини”.