Влада планує підвищити плату за проїзд у наземному громадському транспорті

 2691c033b16e345f026653252097f07e

Київська влада запланувала суттєве підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Зокрема, голова КМДА Олександр Попов заявив, що економічно обґрунтована ціна складає 3,42 грн. А підвищення цін у громадському транспорті автоматично призведе до подорожчання проїзду і у столичних маршрутках.

Як стало відомо, однією з причин подорожчання, є бажання відбити кошти витрачені на нові електронні компостери, що були встановлені в громадському транспорті.

Нагадаємо, що київська влада, досі не оприлюднила в яку вартість місту обійшлися ці електронні пристрої. Більше того, як показала практика, нові компостери постійно ламаються і створюють багато незручностей, як пасажирам, так і кондукторам. А ще, для нових компостерів, були виготовлені більш дорогі двосторонні квитки. Дефіцит же міського бюджету, що впевнено наближається до відмітки у два мільярди, не дозволяє перекрити дірку в рахунках «Київпастрансу».

У випадку прийняття такого рішення, киянам потрібно приготуватися до подвійного подорожчання всього транспорту столиці. Адже комусь потрібно розплатитися за нові електронні новинки столичної влади.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply