Влада Києва знову взялася за електросамокати

В Україні мають намір унормувати рух електросамокатів. Про це йдеться у проєкті рішення Київської міської ради.

В документі вказано, що наразі в містах України, зокрема у Києві, відсутня необхідна інфраструктура для користувачів портативних транспортних засобів на електричній тязі, зокрема, гіробордів, гіроскутерів, моноколіс, електросамокатів, електроскейтів та дрифт-трайків.

Через це депутати Київської міськради хочуть направити звернення до Верховної Ради та врегулювати організацію дорожнього руху для вищезгаданих засобів пересування.

Попри всю зовнішню прогресивність, портативний транспорт не надто добре вписується у сучасну дорожню ситуацію в Україні. На проїжджій частині власник гіроскутера, сігвея або електросамоката ризикує потрапити під колеса авто, а на тротуарі являє небезпеку вже для пішоходів, – зазначено у документі.

У Київміськраді впевнені, що після внесення Верховною Радою змін до деяких законодавчих актів України стосовно організації дорожнього руху за допомогою портативних транспортних засобів на електричній тязі обов’язки нової категорії учасників дорожнього руху будуть врегульовані, захист прав осіб, які керують такими засобами, буде належно забезпечений, а кількість ДТП за участю такого транспорту зменшиться.

Джерело: Newsyou