виставка, скульптура

Виставку Kyiv Sculpture Project перенесли на наступний рік

Організатори Kyiv Sculpture Project прийняли рішення перенести реалізацію проектів художників, які потрапили в шортлист в цьому році, на 2015 рік. Таке рішення пов’язане з ситуацією в Україні, повідомляє прес-служба фестивалю.

У шортлист фестивалю KSP увійшли Флавіо Серкейра (Бразилія), Валеріан Ганьер (Франція), Павло Ковзан (Польща), Оскар Абрахам (Венесуела / Нідерланди) і художники з України: колектив Відкрита група, Беата Корн, Саша Курмаз, Катя Лібкінд, Віктор Сідаков.

«Ми хочемо подякувати всім художникам, які надіслали свої заявки, і партнерам проекту, які допомагали у підготовці до другого міжнародного фестивалю сучасної скульптури. Ми приносимо вибачення перед киянами за те, що фестиваль не відбудеться в цьому році. Обіцяємо зробити все можливе, щоб в 2015 році подія пройшла на високому рівні», – кажуть організатори київського міжнародного фестивалю сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project.

За два з половиною місяці конкурсу на участь в Основному проекті в 2014 році свої проекти надіслали понад 200 художників з сорока країн світу, серед яких Австрія, велика Британія, Греція, Німеччина, Португалія, Польща, Румунія, Швейцарія, Індія, Китай, США, Бразилія та ПАР. Близько половини всіх заявок надійшло з України.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply